Siekdami suteikti geriausią patirtį, naudojame slapukus

Slapukus naudojame norėdami pasiūlyti geriausią patirtį jums. Jie padeda pasiūlyti jums patinkančią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas. Jei sutinkate naudoti slapukus, paspauskite mygtuką „Sutinku su slapukais“. Jei norite tvarkyti savo slapukų nuostatas, spustelėkite mygtuką „Keisti slapukus“. Jūsų pasirinkti slapukai bus saugomi 90 dienų. Sužinokite daugiau apie slapukus.

Pasirinkite ir patvirtinkite jums tinkančias slapukų nuostatas:

Savo svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume svarbių operacijų ir tam tikrų funkcijų veikimą. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Rinkodaros slapukus naudojame tam, kad pateiktume jums individualizuotą reklamą. Asmeniniai reklamos skelbimai suteikia galimybę dalyvauti skirtingose kampanijose. Jei nenorite gauti asmeninių skelbimų, jūs vis tiek galite lankytis mūsų svetainėje, tačiau matomi skelbimai jums gali būti neaktualūs.

Analitiniai slapukai padeda rinkti duomenis apie tai, kiek klientų naudojasi svetaine, kokį turinį jie naršo ir kitą informaciją, reikalingą svetainės funkcionalumui pagerinti. Naudodami statistinius slapukus, renkančius anoniminę informaciją, galime sužinoti, kaip lankytojai pasiekia mūsų svetainę ir kaip ja naudojasi.

Naujienos iš „Microsoft“

Autorius: Laikas: 2021 m. liepos 27 d.

Kasmet liepos mėnesį „Microsoft“ rengia konferenciją, skirtą įkvėpti klientus ir partnerius siekti daugiau. Ir, jei kitose „Microsoft“ konferencijose daugiausia dėmesio skiriama naujoms technologijoms ir infrastruktūros architektūrai, tai „Inspire“ yra kalbama apie tai, kaip tas technologijas panaudoti taip, kad jos būtų naudingos mums visiems. Trumpai tariant, „Microsoft Inspire“ skiria mažiau dėmesio pačioms technologijoms ir daugiau tam, kaip mes jas galime išnaudoti kasdieniame gyvenime.

„Microsoft Inspire 2021“ labiausiai buvo akcentuojama tai, kaip žmonės keitė savo įsitikinimus ir elgseną dėl COVID ir kaip technologijos šiuo laikotarpiu vaidino didžiulį vaidmenį. Esant situacijai, kai žmonės priversti dirbti vieni ir nuotoliniu būdu, mums reikia IT sprendimų, padedančių pagerinti mūsų darbo sąlygas ir darbo bei asmeninio gyvenimo santykį.

„Microsoft“ išskiria tokias sritis, kuriose yra, ką tobulinti: 

  • Šiuolaikinis darbas
  • Skaitmeninių technologijų ir taikomųjų programų inovacijos
  • Verslo programinė įranga
  • Duomenys ir dirbtinis intelektas (DI)
  • Infrastruktūra
  • Saugumas

Visose paminėtose srityse „Microsoft“ tobulina savo debesų kompiuterijos sprendimus ir taip kuria vertę. 

Turėdama žinių apie sritis, į kurias „Microsoft“ investuoja, „Primend“ gali pasidalinti šiomis žiniomis su įmonėmis, siekiančiomis kurti sėkmingesnį verslą. Vis dėlto, tai nėra paprasta užduotis. Pandemija pakeitė žmonių požiūrį į verslą ir technologijų vystymosi tempus. Norėdami padėti verslams augti, turime suvokti jų poreikius ir sparčiai standartizuoti pokyčius lemsiančius sprendimus. 

„Azure Arc“

Debesų kompiuterijos sprendimai tampa vis populiaresni. Deja, tai gali kelti problemų: priklausomai nuo to, kaip IT sistemos sukurtos, jų dalys gali būti patalpintos pas skirtingus debesų kompiuterijos sprendimų teikėjus, darbiniai serveriai gali būti laikomi tolimose lokacijose arba įmonės nuosavame duomenų centre. Kaip užtikrinti, kad verslas turėtų tinkamą bendrą savo IT infrastruktūros vaizdą ir galimybę ją valdyti, jei IT infrastruktūra nėra vientisa?

„Azure Arc“ yra technologijų rinkinys, suteikiantis galimybę naudoti „Azure“ paslaugas įmonės nuosavuose duomenų centruose, darbinės aplinkos kompiuteriuose ar iš skirtingų debesų kompiuterijos paslaugų teikėjų, ir visa tai valdyti vienoje „Azure“ paslaugų paskyroje. „Azure Arc“ sistemoje galite valdyti „Windows“, „Linux“, SQL serverius ir „Kubernetes“ klasterius duomenų centruose ir periferinėse talpyklose. 

Azure_arc

Verslo metavisata

Metavisata yra naujas požiūris apie duomenų sluoksnį, egzistuojantį bet kokioje infrastruktūroje. Šie duomenys kuriami tuomet, kai į įrenginius ir sprendimus yra įdiegiami jiems skirti jutikliai ir DI funkcijos. Metavisata apjungia daiktų internetą (IoT), skaitmeninius dvynius, mišrią realybę ir įvairius automatizavimo sprendimus. 

Metaverse_solutions 

Išmaniuosiuose įrenginiuose įdiegti jutikliai renka duomenis apie pačius įrenginius ir juos supančią aplinką. Naudojant tokius duomenis ir dirbtinį intelektą, galima kurti sprendimų priėmimo funkcionalumą, taigi įrenginiai tampa išmaniaisiais. Tam, kad įrenginius būtų galima prijungti prie kitų įrenginių ir įtraukti į verslo procesus, reikalingos paslaugos, registruojančios įrenginių būklę, įvertinančios verslo procesus bei pateikiančios bendras apžvalgas žmonėms. Verslo metavisata yra fizinį ir skaitmeninį pasaulį apjungiančios paslaugos koncepcija. 

Duomenys ir DI

Žmonės sukuria kelis petabaitus duomenų kiekvieną dieną. Remiantis IDC, per ateinančius 3 metus žmonės sukurs daugiau duomenų nei yra sukurta per pastaruosius 30 metų.

Duomenų yra labai daug, tačiau ar jų pakanka ir kokių žinių galime iš jų gauti? Pagrindinė kliūtis gauti įžvalgų iš duomenų yra jų fragmentiškumas. Duomenys yra išsaugomi skirtinguose šaltiniuose, priklausomai nuo verslo procesų. Duomenys paprastai būna nesusisteminti ir kartais netgi saugomi paslaugų teikėjo, todėl verslas neturi visiškos prieigos prie duomenų.

data_AI

„Azure Synapse“ paslauga apjungia visus duomenis iš verslo sistemų, todėl galite aptikti naujas duomenų sąsajas, naudodami  DI, ir lengvai pristatyti duomenis, naudodami „PowerBI“. 

Naudojant surinktus duomenis, galima kurti naujas taikomąsias programas, skirtas verslo procesams palaikyti ir paremtas duomenyse aptiktais sąryšiais, kurti darbo eigos tobulinimo pasiūlymus bei mažinti pasitaikančių klaidų skaičių – visa tai skatina darbuotojų produktyvumą. „Azure“ siūlo visą rinkinį paslaugų – nuo DI iki „Power Platform“ ir „low code“ paslaugų – skirtų įvairiausiems sprendimams kurti bet kokioje reikalingoje platformoje. 

„Microsoft“ daug investavo į DI paslaugų, kuriomis galėtų naudotis ir didelių IT srities įgūdžių neturintys žmonės, vystymą. Siūlomos DI paslaugos atitiks kiekvieno skonį: galima jas kurti patiems, galima naudoti iš anksto paruoštus modelius, o galima rinktis jau veikiančius modelius ir rezultatus gauti iškart. 

Predictive_applications

Įmonėms, norinčioms žinoti, kur jų duomenys laikomi ir ką jie apima, „Microsoft“ siūlo naują paslaugą, pavadintą „Azure Purview“, padėsiančią aptikti, kataloguoti ir vertinti duomenis. 

Bendradarbiavimo programos 

„Microsoft“ vysto sprendimą, apimantį bendradarbiavimą, komunikaciją ir verslo procesus, kurį naudojant būtų kuriamos palaikančiosios taikomosios programos, skirtos biurui ir priešakiniams darbuotojams. Naudojant „Microsoft Graph“, galima įsikelti duomenis iš tokių „Microsoft 365“ paslaugų kaip „Exchange“ ar „Sharepoint“, susieti juos su verslo procesais, pasitelkus „Power Platform“ bei „Azure“ paslaugas, ir sukurti prieigos tašką „Teams“ programoje.

Collaborative_applications

Bendradarbiavimo programos apjungia duomenis iš skirtingų paslaugų ir suteikia galimybę juos lengvai pasiekti ir naudoti „Teams“ programoje. 

Šiuolaikinis darbas

Pandemija sukūrė situaciją, kai darbuotojai turi sugebėti sėkmingai dirbti biure, namuose ar gamykloje. Prasidėjus pandemijai, darbuotojai persikėlė iš biurų į namus, tačiau dėl to atsirado naujų reikalavimų saugumo ir produktyvumo lygiams užtikrinti.

Mišri realybė

Vis daugiau verslų, net gamyklos, pereina prie nuotolinio darbo, o tam reikia visiškai naujų mišrios realybės sprendimų. Mišri realybė taip pat suteikia įrankių vykstantiems procesams valdyti, pavyzdžiui, kuriant interaktyvių dirbtuvių aplinkas.

„Microsoft Viva“ 

Esant situacijai, kai darbuotojai galbūt daugiau nebedirbs biuruose, bendrovės turės iš naujo persvarstyti, kokia yra jų darbuotojų darbo patirtis – kaip darbuotojus integruoti į bendrovės kultūrą, kaip apmokyti žmones dirbti sėkmingai, kaip valdyti stresą ir skatinti bendradarbiavimą tarp kolegų.

Microsoft_Viva

„Microsoft Viva“ kaupia sistemų telemetrijos duomenis, kad būtų galima įvertinti darbuotojų užimtumą, suprasti, ar komunikacijos kanalai yra veiksmingi, ir pasiūlyti darbuotojams tinkamus mokymus.

„Windows 11“

Pasikeitęs mūsų darbo pobūdis žymi tarsi naują epochą, vadinasi, turime iš naujo įvertinti savo darbo aplinką ir siekti optimalaus produktyvumo. Kuriant „Windows 11“, buvo pasinaudota žiniomis, sukauptomis pandemijos metu, todėl darbo aplinka tampa saugesnė ir produktyvesnė nepriklausomai nuo to, ar dirbate namuose, ar biure. Debesų kompiuterijos sprendimai yra dar sklandžiau integruoti į „Windows 11“, o duomenys visuomet lieka dėmesio centre.

„Windows 365“

„Windows 365“ yra debesų kompiuterijos sprendimas, paremtas „Azure“ ir „Windows 11“, veikiantis kiekvienoje naršyklėje. Pasitelkę „Windows 365“, galite tęsti pradėtus darbus naudodami bet kokį įrenginį ir būdami bet kur. 

Windows_365

„Windows 365“ idėja – pasiūlyti darbuotojams ir įmonėms saugią darbo vietą, užtikrinančią darbuotojo produktyvumą nepriklausomai nuo to, kur darbuotojas dirba ar kokį įrenginį naudoja. Jei įrenginys tinkamas „Youtube“ vaizdo įrašams žiūrėti, jame veiks ir „Windows 365“. Norint naudoti „Windows 365“, reikalinga centrinė valdymo sistema, kurioje įdiegta antivirusinė programa – taip įmonei tampa lengviau valdyti įrenginių saugumą. Be to, darbuotojo kompiuterio veikimo sparta nėra priklausoma nuo techninės įrangos, o įmonė gali kiekvienam darbuotojui parūpinti debesų kompiuterį, kuris būtų pakankamai galingas darbams atlikti. 

Aplinką tausojanti debesų kompiuterija

„Microsoft“ suteikia kiekvienai įmonei galimybę rūpintis mūsų planeta ir stabdyti visuotinį klimato atšilimą, naudojant debesų kompiuterijos paslaugas, sukurtas pasitelkus aplinką tausojančias technologijas ir naudojančias elektros energiją, kurios gamybos metu neišskiriamos CO2 dujos. 

Pasitikėjimas ir saugumas

Technologijos glaudžiai supa mūsų kasdienį gyvenimą, todėl turime būti tikri, kad naudojama  technologija užtikrina mūsų ir mūsų duomenų saugumą.

Microsoft_security

Visuose „Microsoft“ produktuose įdiegtos saugumo technologijos, kurios yra dar patobulintos mūsų partnerių sprendimais. Kartais turimų saugumo sprendimų nepakanka ir reikia pridėti papildomą apsaugos sluoksnį, tačiau tai sudėtinga įdiegti bei valdyti. „Microsoft“ vysto sprendimą, padėsiantį lengviau diegti ir valdyti tokias saugumo priemones,  pasitelkiant DI. „Microsoft“ kuria nesudėtingą platformą, kurioje specialistas galėtų apžvelgti saugumo situaciją.

Prenumeruoti naujienlaiškį